Щоб очі менше стомлювалися, потрібні окуляри для роботи за комп’ютером

Більшість з нас щодня дивиться в монітор комп’ютера чи ноута. Через це з’являються симптоми перевтоми очей, які негативно впливатимуть на працездатність. Запобігти відчуттю дискомфорту допоможуть захисні окуляри.Моделі комп’ютерних окулярів зовні можуть не мати ніяких конструктивних відмінностей від окулярів для корекції зору. Однак головним елементом в них є лінзи, які мають спеціальне покриття. Вони нейтралізують електромагнітне випромінювання від монітора комп’ютера, а також бережуть очі від мерехтіння екрану. Лінзи зі спеціальним захистом розсіюють контраст і регулюють рівномірне потрапляння світла на сітківку ока, а також захищають зір.

Переваги комп’ютерних окулярів:
- Зменшення навантаження на очі.
- Захист очей від швидкої втрати зору.
- Захист від УФ-випромінювання на кришталики очей.
- Забирають з екрану “піксельність”.
- У таких окулярах підвищується працездатність.
- Відсутня стомлюваність протягом робочого дня, яка характерна для більшості офісних співробітників.
- Нешкідливі навіть для дітей, тому що такі лінзи не чинять коригуючого ефекту на кришталик.
- Зникає сухість очей і підвищується кровообіг в очному яблуці.

Як вибрати окуляри для роботи за комп’ютером?
Вибирайте вироби, зважаючи на особливість роботи. Якщо ви працюєте з текстами, то вам необхідно звернути свою увагу на окуляри, які підсилюють контраст і прибирають півтони. Якщо маєте справи з графікою, то вам підійдуть ті, які покращують передачу кольору. Часто граєте в ігри - вибирайте окуляри з просвітленими лінзами, які відбивають відблиски. Купуйте окуляри тільки з спеціалізованій оптиці. Спеціаліст оцінить ваш зір і допоможе зробити правильний вибір. Їх ціна залежить від вартості оправи і виробника лінз.

Підбирайте окремо оправу і лінзи. Такі вироби слугують не для краси, а для захисту Ваших очей і зору. Оправа має бути міцною з добре закріпленими лінзами, але при цьому легкою та зручною.